Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Magiczny świat klarnetów

26 lipca 2020 godz.18:00 - 19:30

Wstęp wolny

Zobacz galerię zdjęć

Kwartet klarnetowy Poco Leggero w składzie:
Anna Kalska, Adrian Janda, Bogdan Kraski, Leszek Pietroń.

UWAGA: Wstęp tylko z wejściówką. Wejściówką jest przygotowany przez nas program koncertu. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Kulturotece (WCK Falenica, Walcownicza 4/6), tel. 22 277 49 60. Liczba miejsc ograniczona do 150 ze względu na pandemię COVID-19.

Zobacz program

Poco Leggero to zespół czterech indywidualności artystycznych, które połączyła chęć dzielenia się ze słuchaczami muzyką różnych stylów w innej, lżejszej formie. Aranżacje kwartetu to swoiste „perskie oko” puszczone w stronę słuchaczy, którzy, przyzwyczajeni do „poważnych” wersji utworów, odnajdą w wykonywanych dziełach interpretacje rzadko goszczące na estradach koncertowych. Klarneciści na co dzień są solistami orkiestr Filharmonii Narodowej i Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, współpracują także z innymi orkiestrami, m.in.: Sinfonia Varsovia, Sinfonietta Cracovia, Polską Orkiestrą Radiową.

Projekt Falenickie Koncerty Letnie realizowany jest ze środków Dzielnicy Wawer we współpracy z Wawerskim Centrum Kultury Filia Falenica.

 

Szczegóły

Data:
26 lipca 2020
Godzina:
18:00 - 19:30
Cena:
Wstęp wolny
Wydarzenie w kategorii:
Wydarzenie maTagi:

Miejsce wydarzenia

Kulturoteka w Falenicy
Walcownicza 4/6
Warszawa,
+ Google Map

Organizator

Falenickie Towarzystwo Kulturalne
Email
FTK@wp.eu
Organizator ma witrynę: Zobacz

Uprzejmie informujemy, że wydarzenia organizowane przez FTK są dokumentowane materiałami foto-video. Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na przetwarzanie wizerunku przez FTK w celach archiwalnych i promocyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*