Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert na dwa miechy

12 lipca 2020 godz.18:00 - 19:30

Wstęp wolny

Zobacz galerię zdjęć

Duet Los Accordos:
Paweł Ściebior i Przemysław Wojciechowski

UWAGA: Wstęp tylko z wejściówką. Wejściówką jest przygotowany przez nas program koncertu. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Kulturotece (WCK Falenica, Walcownicza 4/6), tel. 22 277 49 60. Liczba miejsc ograniczona do 150 ze względu na pandemię COVID-19.

W repertuarze Los Accordos znajdują się zarówno opracowania popularnych utworów rozrywkowych, jak i współczesne utwory oryginalnie skomponowane na duo akordeonowe. Zespół wykonuje również transkrypcje najbardziej znanych utworów muzyki poważnej. Paweł Ściebior i Przemysław Wojciechowski są absolwentami klasy akordeonu prof. Klaudiusza Barana na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Z powodzeniem koncertują jako soliści i kameraliści. Muzyczną współpracę w duecie rozpoczęli w 2009 r., jeszcze podczas nauki w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, od początku zdobywając nagrody w krajowych konkursach akordeonowych.

Więcej o Los Accordos

Projekt Falenickie Koncerty Letnie realizowany jest ze środków Dzielnicy Wawer we współpracy z Wawerskim Centrum Kultury Filia Falenica.

 

Szczegóły

Data:
12 lipca 2020
Godzina:
18:00 - 19:30
Cena:
Wstęp wolny
Wydarzenie w kategorii:
Wydarzenie maTagi:

Miejsce wydarzenia

Kulturoteka w Falenicy
Walcownicza 4/6
Warszawa,
+ Google Map

Organizator

Falenickie Towarzystwo Kulturalne
Email
FTK@wp.eu
Organizator ma witrynę: Zobacz

Uprzejmie informujemy, że wydarzenia organizowane przez FTK są dokumentowane materiałami foto-video. Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na przetwarzanie wizerunku przez FTK w celach archiwalnych i promocyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*