Koncert 12 lipca 2020

Zobacz galerię zdjęć

Duet Los Accordos:
Paweł Ściebior i Przemysław Wojciechowski

UWAGA: Wstęp tylko z wejściówką. Wejściówką jest przygotowany przez nas program koncertu. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Kulturotece (WCK Falenica, Walcownicza 4/6), tel. 22 277 49 60. Liczba miejsc ograniczona do 150 ze względu na pandemię COVID-19.

W repertuarze Los Accordos znajdują się zarówno opracowania popularnych utworów rozrywkowych, jak i współczesne utwory oryginalnie skomponowane na duo akordeonowe. Zespół wykonuje również transkrypcje najbardziej znanych utworów muzyki poważnej. Paweł Ściebior i Przemysław Wojciechowski są absolwentami klasy akordeonu prof. Klaudiusza Barana na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Z powodzeniem koncertują jako soliści i kameraliści. Muzyczną współpracę w duecie rozpoczęli w 2009 r., jeszcze podczas nauki w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, od początku zdobywając nagrody w krajowych konkursach akordeonowych.

Więcej o Los Accordos

Projekt Falenickie Koncerty Letnie realizowany jest ze środków Dzielnicy Wawer we współpracy z Wawerskim Centrum Kultury Filia Falenica.