Archiwa Bloga

Muscada String Quartet, Wystawa: Piotr Pańkowski

Zapraszamy do galerii zdjęć

Zobacz program

Ada Dobrowolska – skrzypce
Paweł Dębski – skrzypce
Jan Czyżewski – altówka
Antoni Majewski – wiolonczela

Stanisław Moniuszko- kwartet F-dur
Wolfgang Amadeusz Mozart – kwartet G-dur KV 387

Wystawa: Piotr Pańkowski „Psy” (instalacja malarska)




Divertimenta W.A. Mozarta. Wystawa – Czerwoszowie

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz program

Muzycy Polskiej Opery Królewskiej

I skrzypce:
Małgorzata Zalewska – prowadzenie,

Aleksandra Knitter-Sikora, Jacek Jacków

II skrzypce:
Dorota Komorowska, Małgorzata Panufnik-WillmanJoanna Kowalska
Altówki: Dariusz Smoliński, Małgorzata Jamiołkowska
Wiolonczele: Maciej Skowroński, Dorota Smolińska
Kontrabas: Jacek Kicman

Wystawa:

Czerwoszowie – Artyści z Saskiej Kępy w Falenicy




Razumowski

Zobacz galerię zdjęć

Kwartet „Razumowski”

Mercedes Borguńska – I skrzypce
Aleksandra Kwiatkowska – II skrzypce
Katarzyna Grygiel – altówka
Zuzanna Stradowska – wiolonczela

Wystawa: Lech Żurkowski – malarstwo.




WIECZÓR MUZYKI I POEZJI

Zobacz galerię zdjęć

KWARTET SMYCZKOWY PRIMO INCONTRO w składzie:

Małgorzata Zalewska – I skrzypce,
Jolanta Bartnik – II skrzypce,
Dariusz Smoliński – altówka,
Dorota Smolińska – wiolonczela

oraz gościnnie Adam Mazurek – klarnet.

GOŚĆ SPECJALNY: ANDRZEJ FERENC  – recytować będzie poezję falenickich autorów.
Wystawa szkiców Lucyny Teresy Wośko i Agnieszki Wośko-Czeranowskiej.




KONCERT TRIA SMYCZKOWEGO

Zobacz galerię zdjęć

Anna Maria Staśkiewicz – skrzypce,
Katarzyna Budnik – Gałązka – altówka,
Marcin Zdunik – wiolonczela.
W programie utwory  J.S.Bacha, W.A.Mozarta,W.Lutosławskiego, K.Pendereckiego, E.Dohnanyi.

Wystawa: Zbigniew Gos – rzeźba.




Wieczór Muzyki Kameralnej

Zobacz galerię zdjęć

Kwartet Smyczkowy Primo Incontro

Małgorzata Zalewska – skrzypce
Jolanta Bartnik – II skrzypce
Dariusz Smoliński – altówka
Dorota Smolińska – wiolonczela

Koncertom towarzyszą wystawy obrazów
artystów z pracowni malarskiej
Wawerskiego Uniwersytetu Trzeciego
Wieku, pod kierownictwem artystycznym
artysty-plastyka Ewy Domańskiej-Ilkiewicz
15.07 Barbara Czarnogórska, Jadwiga Cieplińska, Alicja Jurczyk
22.07 Jagoda Rewers, Anna Szulc, Janina Żórawińska
12.08 artysta plastyk Ewa Domańska-Ilkiewicz
26.08 Janina Kraśnicka, Karol Zieliński
09.09 Bugusława Klinowicz, Anna Mizgalska, Malgorzata Wiącek




Koncert kameralny. Wystawa – Laura Wasilewska

Katarzyna Budnik-Gałązka – altówka
Maciej Burdzy – skrzypce

Wystawa malarstwa Laury Wasilewskiej
Kurator wystawy: Piotr Chwedorowicz




Koncert „Papieski”

Zobacz galerię zdjęć

Wykonawcy, m.in.

Agnieszka Kurowska

Piotr Chwedorowicz

Marta Wiatr

Zofia Przyrowska

Ks. Mariusz Rybałtowski




Kwartet im. Bacewicz

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz program

WYKONAWCY: kwartet „Bacewicz” w składzie:
Filip Lipski – I skrzypce
Judith Le Monnier – II skrzypce
Luis Cordero – altówka
Piotr Gach – wiolonczela

WYSTAWA

Maja Filipowicz – pastele




Kwartet „CAMERATA”; Wystawa – Anna i Rajmund Kicman

Zobacz galerię zdjęć

Marta Kordykiewicz (wiolonczela)

Kwartet Camerata w składzie:

Włodzimierz Promiński (I skrzypce)

Andrzej Kordykiewicz (II skrzypce)

Piotr Reichert (altówka)

Roman Hoffmann (wiolonczela)

Wystawa: Ceramika figuratywna Anny i Rajmunda Kicmanów




Wpisy wg kategorii

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzącego wydarzenia w tym czasie.